Освячення фундаменту під будівництво храму

По милості Божій та підтримці парафіян Свято-Георгіївської парафії УПЦ. 29 вересня у день святкування ікони Божої Матері «Призри на смирение» у нас відбулася закладка каменю та освячення фундаменту майбутнього храму в честь «Іверської ікони Божої Матері».100_8511Читати далі

Божествену літургію очолив секретар Рівненської єпархії прт. Віталій Герлінський, йому співслужили благочинний Здолбунівського округу прт. Олександр Карпюк та священики м. Здолбунова.
По закінченню Божественної літургії віряни на чолі із священниками хресною ходою вирушили до місця будівництва храму де і відбувся чин освячення і закладки каменя. По закінченню о.Віталій звернувся з повчальними словами та закликав, не дивлячись на такий складний час який переживає Православна Церква Христова і наша держава, перебувати у єдності, мирі та любові до ближнього, побажав настоятелю і прихожанам помочі Божої у будівництві храму. Зі словами привітання також виступив благочинний який побажав залишатися вірними воїнами Христової Церкви. Настоятель іер. Іоанн Дубинецький подякував усім за підтримку і допомогу у будівництві, духовенству за молитовну підтримку, закликав вірян і надалі залишатися не байдужими до будівництва храму тут на землі, тим самим будуючи храм у Царстві Божому.
Настоятель: свщ. Іоанн Дубинецький