Паломницька поїздка до Почаєва

DSC_0528Паломницька поїздка до Почаєва.
14 липня відбулася паломницька поїздка парафіян нашого приходу до Почаївської лаври. Віряни мали можливість помолитися та приклонитися до спускної чудотворної ікони,Божої матері, біля мощів прп. Іова і Амфілохія, по сповідатись та причаститись за Божественною літургією.
По закінченню літургії була проведена екскурсія по монастирі, після якої відвідали лаврський скит, де приклонились до святинь та набрали свяченої води, заїхали на монастирське кладовище де усі мали можливість набрати освяченого пісочку на могилі прп.Амфілохія і помируватись.
Відвідали скит праведної Анни у с. Онишківці де окунулися у цілющому джерелі, потім заїхали у Кременецький жіночий монастир.
Додому усі приїхали стомлені фізично але у хорошому, духовно-піднесеному настрої.