ДНІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ14-15 рр.

Як швидко плине час… Здається, що ще вчора веселили колядками, прославляли народження малого Іісусика, а вже, ніби в пісочному годиннику, добігають до кінця останні дні Великого Посту.

Піст – це не просто утримання в їжі, піст – це перш за все “чудодійні ліки для душі”, якщо їх приймати з любов’ю і добротою в серці і з щирими душевними молитвами, твердою вірою в Бога, тоді вони приносять для тіла не виснаженність, а окрилення.
Саме з такими молитвами Великий Піст проходить у нашій Православній Свято – Георгіївській церкві м. Здолбунів на чолі з настояиелм Іоанном Дубнецьким.
Упродовж посту люди моляться не лише за живих, а й за своїх померлих родичів, щоб Бог простив їм вільні і невільні содіяні провни, тому було відслужено три Поминальні суботи. Щоразу по закінченню Божественної Літургії служаться панахиди.

P3040127 P3040126 P3040124 P3040123 P3040122 P3040121

IMG_2435_new(1)IMG_2412_new(1)IMG_2432_new(1)

На даний момент відслужилося три Пасії, на яких було прочитано Акафіст Божественним Страстям Христовим. Відбулася Хрестопоклонна служба з виносом Хреста для поклоніння.

Приємно відзначити, що наша православна сім’я з кожним богослужінням все збільшується і збільшується. Багато вірян приходять у наш тимчасовий храм повними сім’ями, приводять своїх діточок, яких надзвичайно багато – сповідаються, причащаються.
19 березня у четвер відбулося перше Соборування, попереду відбудуться ще два.
25 березня середа: (Маріїне стояння) відбулася утрення з читанням житія прп. Марії Єгипитської та Великого канона прп. Андрія Критського.
Не забуває отець Іоанн служити і Молебні за мирне небо в Україні. Постійно молиться за життя і здоров’я воїнів, які перебувають у зоні АТО, щоб Бог укріпив їх і зберіг їхні життя. А за тих хто вже загинув – молиться і просить у Бога прощення їхніх гріхів.
Ми всі просимо у Бога миру для України, але щоб Господь нам його послав, потрібно кожному із нас налагодити мир у своїх душах та мир із ближніми своїми. Ми, як православні християни, повинні бути чуйними, милостивими, богобоязними, милосердними, доброзичливими, твердо стояти у своїй православній вірі. І тоді, по нашим щирим молитвам, Бог дасть нам сили у доброму здоров’ї зустріти Світле Христове Воскресіння, добудувати розпочатий храм і пошле мир нашій державі.
Спаси нас всіх, Господи, Матінко Божа, покрий Україну і її православну церкву своїм омофором.

Депутат міської ради
Величко І.М.