МОЩІ СВЯТИХ У ЗДОЛБУНОВІ

IMG_2386_new(1)24 лютого у вівторок першого тижня Великого Посту віряни Свято-Георгіївської парафії мали можливість помолитися та приклонитись до ікон із частками святих мощів Влмч. Георгія Побідоносця та прп.Серафима Саровського чудотворця.

Цього дня у тимчасовому храмі було відслужено молебень з акафістом прп. Серафиму Саровському, по закінченню якого служили велике повечір’я з каноном прп. Андрея Крітського. Наступного дня у середу зранку було відслужено Божествену Літургію Перед Освячених Дарів, та молебень з акафістом Влмч. Геогію Побідоносцю.

IMG_2386_new(1)IMG_2391_new(1)IMG_2392_new(1)IMG_2404_new(1)
Усі разом помолилися за Мир, спокій та благополуччя нашої рідної України, та попросили Угодників Божих допомоги та сили у будівництві храму.
Ікони прибули по милості Божій, та благословенню нашого правлячого Архіпастиря Варфоломія митрополита Рівненського і Острозького

Настоятель ієр. Іоанн Дубинецький