Вітаємо Вас з Днем народження

У кожного є ангел хоронитель,
Що пише книгу нашого життя,
А ще є в небі ангел покровитель,
Що молиться про наше майбуття.
Він був колись людиною, як ми із вами,
І серед людей, таких як ми із вами жив,
Лиш Бога він любив найбільше,
І лиш йому він вірою служив.
Беріть із нього приклад та старайтесь,
Прожити з вірою усе своє життя,
Щоби колись Господь вас міг обняти,
Й сказати: сину ти моє дитя.

Всечесний отче Іоанне!
Вітаємо Вас з Днем народження, яке Ви відсвяткували 04 липня та Днем Ангела,яке святкуєте сьогодні-07 липня. Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро присвячуєте Служінню Церкві-Вашим вірним парафіянам-потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як добрий Пастир, Ви впевнено проводите, довірене Вам стадо, до брам Небесного Царства, дорогою любові, віри, милосерддя, єдності і миру.
Ваша енергійність надихає, Ваша простота, щирість і відкритість-захоплює. Нам часто складно зрозуміти, як Ви все встигаєте, але ми усвідомлюємо, що без благословіння Божого, таланту і вимогливості до себе неможливо добитися того, що ви уже встигли зробити. Не можливо встигати скрізь, а Ви встигаєте. Не можливо починати церковне будівництво в такі часи, а Ви почали і успішно продовжуєте. Не можливо такому молодому священику говорити проповіді так, що не стримуватиме сліз цілий храм.
Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля. Нехай кожен Ваш день буде сповнений Божими дивами.
Ви берете силу з невичерпного джерела-молитви, тож бажаємо Вам її- неустанної, витривалої, наповненої довір`ям до Бога!
Нехай Батько наш Небесний тримає у своїй опіці всі Ваші справи, кожен Ваш крок, Вашу родину і кожного зокрема в ній, додає Вам мудрості, терпеливості, сили, натхнення і витривалості на многая і благая літа!
З молитвою, вдячністю і братською любов’ю, прихожани Свято-Георгіївської парафії м.Здолбунова